سلامی4

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هر رای مثل یک موشکی است که به قلب دشمنان شلیک می‌شود. رای امروز ما، جبهه مقاومت را امیدوار و دشمن را ناامید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران در گلزار شهدای کرمان با بیان اینکه شهادت در کشور ما و در میان امت اسلامی عالی‌ترین و با فضیلت‌ترین ارزش برای مردمان مومن است، اظهار داشت: تجربه تاریخ نشان می‌دهد که اساساً جریان فتوحات اسلامی و پیشرفت مسلمان از بستر جهاد و شهادت بوده است.

وی ادامه داد: این گونه نیست که اگر قهرمان یا مردمانی از یک جامعه شهید شوند، مردم راه را فراموش کنند؛ شهادت خود افتتاح کننده راه‌های جدید برای مردم ما است.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این یک محاسبه غلط دشمنان است که تصور می‌کنند با شهید کردن مردم مسلمان می‌توانند، مسلمانان را خاموش و خانه‌نشین کنند، در حالی که عکس آن اتفاق می‌افتد، گفت: شهادت همیشه رویش‌های بسیار قدرتمندی ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در جنگ دیدیم وقتی یک‌نفر شهید می‌شد 10 جوان دیگر این پرچم را به دست می‌گرفتند، افزود: امروز هم همین طور است؛ با شهادت حاج قاسم، مردم بلند شدند و به پا خواستند و در واقع شهادت قیام ایجاد می‌کند.

سرلشکر سلامی با اشاره به شهادت تعدادی از زائران مرقد شهید سلیمانی در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان، گفت: همان روز شاهد بودیم که مردم با همان شکوه و همان آرامش با وجودی که احساس خطر می‌کردند شور و ارادت خود به شهید سلیمانی و شهدا را دوباره ظاهر کردند.

وی با بیان اینکه امروز دوباره امنیت برقرار است و مشکل خاصی در گلزار شهدای کرمان نیست، افزود: اینها تجربیاتی است برای همه نهادهای تامین کننده امنیت که مراقبت‌های کامل و کافی داشته باشند.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مردم ما با شهادت زنده هستند و شهدا حی و زنده ابدی هستند، گفت: مردم ما از خود بپرسند اگر شهدا امروز در حیات ظاهری در این دنیا بودند به پای صندوق‌های رای می‌رفتند یا در خانه ها خود می‌نشستند.

وی ادامه داد: قوی‌ترین پاسخی که می‌توان به این سئوال داد، این است که همه شهدایی که الان زیر خاک مدفون و در جوار رحمت الهی هستند اگر امروز بودند، به صحنه می‌آمدند و رای می‌دادند؛ مردم ما هم اگر می‌خواهند راه شهدا را ادامه دهند بدانند که ادامه دادن این راه با حضور در انتخابات است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه این یک دعوت سیاسی صرف نیست، یک دعوت معنوی است، افزود: حضور در انتخابات علاوه بر اینکه یک تکلیف ملی و به عهده همه ما است، یک انجام وظیفه شرعی و یک تکلیف دینی است و همه ما باید با عشق و علاقه صندوق‌های رای را با آرا خود پر کنیم.

وی با اشاره به اینکه هر رای ما مانند موشکی است که به قلب قوی‌ترین دشمنان ما شلیک می‌شود، گفت: مردم ما اگر می‌خواهند مانند گذشته در یک نبرد سیاسی قدرتمند شرکت کنند و پیروز شوند و بر دشمنان غلبه کنند باید به صحنه بیایند و رای بدهند.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز رای مردم و حضور آنها در پای صندوق‌های رای، ناامیدکننده دشمن و مایه امیدواری برای جبهه انقلاب است، ادامه داد: قطعاً انتخاب مردم ایران ناامید کردن دشمن است و همه قطعاً در این انتخابات شرکت می‌کنند.

وی افزود: مطمئن هستم که قاطبه مردم بیش از گذشته در این انتخابات شرکت می‌کنند و حماسه بزرگ دیگری را در تاریخ ایران و اسلام به نام خودشان ثبت کرده و دل صاحب انقلاب را شاد و خشنود خواهند کرد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه مردم کلمه مقدسی است و مردم عَلَم، صاحب، هویت و ساختمان اصلی و قوت و اقتدار و اعتبار انقلاب ما هستند، اظهار داشت: ما به این مردم تکیه می‌کنیم، در شرایط سخت از آنها کمک می‌خواهیم و در شرایط سخت هم فداکارانه به مردم کمک می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما خودمان هم از مردم هستیم، خاک کف پای مردم هستیم و بین ما و مردم فاصله‌ای نیست و حاضریم در هر صحنه‌ای برای آرزوهای مقدس این مردم فدا شویم، گفت: در همه لحظه‌های مهم هم با همین مردم پیش خواهیم رفت و تحت فرمان مقام معظم رهبری قله‌های بزرگتری را فتح خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =